Vyberte stránku

Prádelna plen

ikona proc delame do plen - Prádelna plen

Látkování all-inclusive. Vy přebalujete, my pereme.

Jak to probíhá?

1. Vyberete si pleny

Pleny vám zapůjčíme a žádné si tak nemusíte kupovat. Se vším vám rádi pomůžeme a poradíme.

2. Pohodlně přebalujete

Plenu po použití dáte do našeho kyblíku a můžete si dál hrát.

srovnani - Prádelna plen

3. Vyměníme za čisté

Použité pleny si 2x týdně vyzvedneme a dáme vám za ně sadu čistých. V domluvený čas vám je přivezeme až ke dveřím. Jejich kompletní údržba je v našich rukou a v péči výhradně non-toxic prostředků.

4. O nic víc se nestaráte

Až přijde na scénu nočník, pleny nám jednoduše vrátíte a nemusíte řešit, kam s nimi.

Proč látkovat s námi?

ikona vyhody latkovych plen - Prádelna plen

Pereme šetrně, k přírodě i člověku.

Protože jde o tradici ověřenou našimi babičkami a maminkami. Dnes sice vypadají mnohem lépe, ale stále platí jejich šetrnost k pokožce i nenarušená tvorba imunity Vašeho dítěte. Tím nejdůležitějším je Vaše spokojené dítě a navíc téměř nezatížíte životní prostředí.

ikona proc delame do plen - Prádelna plen

Máte to bez práce. Jen přebalujete a my se staráme.

Protože nám můžete důvěřovat. Pro Vaše dítě chceme jen to nejlepší, tak jako to nejlepší dáváme naší Beátce. Naše pleny jsou fukční pro každé miminko a s jednoduchým použitím pro každého rodiče. Poskytneme Vám kompletní konzultaci, jak správně plenky používat a užívat.

ikona proc ted latkove pleny - Prádelna plen

Poradíme, pomůžeme, naučíme. Kdykoliv, cokoliv.

Protože zdraví Vašich dětí nelze odkládat. A protože spokojené miminko znamená spokojené rodiče a to Vy jistě být chcete 🙂 Navíc znečištění našeho společného prostředí je enormní a každé miminko jej zatíží o další tuny těžko rozložitelného odpadu v podobě jednorázových plen. Takový odpad se na skládce zvětšuje a rozkládá přibližně bambilion světelných let.

ikona latkove pleny rodice - Prádelna plen

Máte čas na sebe a svou rodinu.

Protože právě Vy jste zodpovědný rodič, kterému záleží nejen na zdravém a přirozeném vývoji své ratolesti, ale není mu lhostejné ani prostředí, kde bude jeho rodina žít a dětí vyrůstat. Naše pleny jsou nejen vhodnou volbou pro miminko a přírodu, mohou být pro Vás i ekonomičtější variantou.

FAQ

Máte otázky?

K plenám

Mohu si vybrat vlastní design plen?

Pro zjednodušení pro vás máme připraveny tyto balíčky se vzory. Pokud si však nevyberete, dokážeme se domluvit i na vašem vlastním designu.

Bude mi daný počet plen stačit?

Určitě. Alespoň dle našich zkušeností se dvěma dětmi a povídáním si s desítkami našich zákazníků a známých, jde o dostatečný počet plen pro plné a pohodlné látkování. Pokud byste jich přece jen potřebovali více, jsme připraveni vám vyjít vstříc.

Dostaneme vždy stejné pleny?

Ano. Celý proces výměny je nastaven tak, abyste vždy dostali stejné pleny.

Je potřeba o pleny pečovat?

Skoro vůbec! Postaráme se vám o kompletní plenkový servis. Stačí, když pomocí separačních plen, které od nás dostanete, odstraníte z pleny všechno „to pevné”. Pak už jen stačí vložit do kyblíku. Bez čištění nebo předpírání.

Kde skladovat špinavé pleny?

V kyblíku, v kterém vám je předáme. Pleny v něm skladujte tzv. na sucho. Je vodo i vzduchotěsný, takže po uzavření nic neucítíte.

K procesu předání

Jak často probíhá výměna plen?

Dvakrát týdně. Vždy v předem domluvený a nejlépe pravidelný termín. Před výměnou vám vždy zavoláme a vy nám kyblík můžete klidně nechat přede dveřmi, nebo třeba za rohem.

Co když nebudeme v pravidelný termín doma?

Nic se neděje. Stačí dát dopředu vědět a domluvit se na změně termínu. V případě že vyrazíte třeba na dovolenou vám dodáme větší množství plen abyste s látkováním mohli pohodlně pokračovat. Nebude-li to v případě delší dovolené proveditelné, dáme vám slevu z měsíčního poplatku.

Co bude, až přestaneme přebalovat?

Zavoláte nám a my si pro pleny přijedeme naposledy. Nemusíte se vůbec o nic starat ani nic řešit. Co nejdříve vám pak zašleme kauci zpátky na účet.

K praní

V čem pleny perete?

Pleny pereme v nontoxic prostředcích. Tedy v prostředcích 100% šetrných k přírodě i k miminku a vhodných i pro ty nejcitlivější osoby. Přečtěte si více o používaných výrobcích.

Jak pleny perete?

Celý proces máme nastavený tak, aby se pleny jak vyčistily, tak i desinfikovaly. Vždy s maximálním důrazem na šetrnost k dětské pokožce i životnímu prostředí.

Ke službě

Je služba skutečně šetrná k životnímu prostředí?

Samozřejmě. Pleny svážíme automobilem s LPG pohonem a celý náš provoz i chod kanceláře se přirozeně snažíme řídit maximálně šetrně a cirkulárně.

Opravdu ušetřím?

Rozhodně ano. Pleny si nekupujete, zůstávají naše a vy je máte jen jako auto na operativní leasing. Nemusíte je prát ani se o ně zvlášť starat, stejně jako řešit jejich následné skladování.

Je možné prodloužit dobu zapůjčení plen?

Samozřejmě. Stačí vyplnit jednoduchý formulář nebo nám napsat na e-mail či zavolat na telefonní číslo.

Kontakt

V současné době poskytujeme služby prádelny ve Zlínském kraji. Pokud jste z jiného kraje, můžete nás kontaktovat.

mapa - Prádelna plen