Vyberte stránku

Půjčovna plen

ikona vyhody latkovych plen - Půjčovna plen

Pleny na zkoušku

Vyzkoušejte, otestujte a rozhodněte se až budete mít jasno.

Jak to probíhá?

ikona latkove pleny eshop - Půjčovna plen

1. Objednáte

Zapůjčíme vám malou či velkou sadu našich plen (na 1 nebo 3 týdny) s podložkou, pytlíkem na pleny nebo domácím pracím prostředkem zdarma.

2. Vyzkoušíte

Osaháte, otestujete a vše v klidu proberete se svým protějškem.

3. Rozhodnete se

Po pár týdnech látkování uvidíte, jak vám pleny vyhovují a jestli vám v látkování můžeme nějak pomoct – v prádelně, nebo na e-shopu.

Ceník půjčovny

O vaše použité pleny se postaráme.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

FAQ

Máte otázky?

Mohu si vybrat vlastní design plen?

Pro zjednodušení pro vás máme připraveny tyto balíčky se vzory. Pokud si však nevyberete, dokážeme se domluvit i na vašem vlastním designu.

Jak je to s kaucí?

Jako vždy – jedná se o zálohu pro případ zničení či ztráty plen. Pokud k ničemu takovému nedojde, pošleme vám ji zpět na účet ihned po vrácení plen v pořádku k nám na provozovnu.

Na jak dlouho si mohu pleny půjčit a kolik kusů?

Vytvořili jsme pro vás podle vlastních zkušeností takove balíčky, abyste měli dost prostoru si pleny dostatečně vyzkoušet a oblíbit. Vybrat si můžete balíček dle libosti zde “odkaz”. Myslíme si, že nastavené balíčky jsou dostatečné k vyzkoušení a k rozhodnutí se, můžete si taky ale dobu zapůjčení ještě prodloužit.

Co bude po skončení doby zapůjčení?

Pleny vrátíte a my vám po jejich kontrole vrátíme kauci. V případě, že se vám látkování zalíbilo si u nás můžete vybrat vlastní pleny. Navíc k nim od nás dostanete malou pozornost.

Jak se má o pleny správně pečovat?

Stačí se držet několika jednoduchých pokynů. Podrobně jsme je sepsali v článku na našem blogu.

Jak si pleny předáme?

Pleny vám můžeme půjčit kamkoliv po celé ČR i SK. Stačí si vybrat způsob doručení (na adresu, Balíkovna, Uloženka). Pro vrácení vám pak zašleme unikátní kód, který jen předáte spolu se zabalenými plenami na kterékoliv Zásilkovně.

Reference

Přebalovali s námi s úsměvem

Zuzka s kavárnou

Maminka Zuzka má úžasné miminko a nadupanou kavárnu s příjemným prostředím a doprovodným programem. Obojí potřebuje hodně péče a lásky. Zuzka je trochu rozlítaná a chce látkovat v pohodě. Takže ji občas kyblík necháme v kavárně za rohem a ona si jej vyzvedne, kdy potřebuje.

Silva s rekonstrukcí domu

Maminka Silva s manželem rekonstruují dům, mají jednu starší dceru ve školce a druhou nedávno narozenou. Obě jsou to zlatíčka a mamince dělají radost. Silva jim chce dopřát to nejlepší a chce naplno látkovat. Ve všem tom stavebním shonu nám plenkový servis svěřila do rukou a může svou pozornost soustředit výchově dcer a výběru dekorací.

Petra s dvojčaty

Maminka Peťa chtěla velmi moc přebalovat s látkovými plenami. Ale dvojčata… to je spousta lásky a spousta vyřizování. Peťa teď chodí na procházky s dvojčaty a s pejskem a my se jí staráme komplet o látkové pleny, přebalí, hodí do kyblíku a má radost. Navíc za zvýhodněnou “dvojčatovou” cenu.