Vyberte stránku

Půjčovna plen

ikona vyhody latkovych plen - Půjčovna plen

Pleny na zkoušku

Vyzkoušejte, otestujte a rozhodněte se až budete mít jasno.

Jak to probíhá?

ikona latkove pleny eshop - Půjčovna plen

1. Objednáte

Zapůjčíme vám malou či velkou sadu našich plen (na 1 nebo 3 týdny) s podložkou, pytlíkem na pleny nebo domácím pracím prostředkem zdarma.

2. Vyzkoušíte

Osaháte, otestujete a vše v klidu proberete se svým protějškem.

3. Rozhodnete se

Po pár týdnech látkování uvidíte, jak vám pleny vyhovují a jestli vám v látkování můžeme nějak pomoct – v prádelně, nebo na e-shopu.

Ceník půjčovny

O vaše použité pleny se postaráme.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

FAQ

Máte otázky?

Mohu si vybrat vlastní design plen?

Pro zjednodušení pro vás máme připraveny tyto balíčky se vzory. Pokud si však nevyberete, dokážeme se domluvit i na vašem vlastním designu.

Jak je to s kaucí?

Jako vždy – jedná se o zálohu pro případ zničení či ztráty plen. Pokud k ničemu takovému nedojde, pošleme vám ji zpět na účet ihned po vrácení plen v pořádku k nám na provozovnu.

Na jak dlouho si mohu pleny půjčit a kolik kusů?

Vytvořili jsme pro vás podle vlastních zkušeností takove balíčky, abyste měli dost prostoru si pleny dostatečně vyzkoušet a oblíbit. Vybrat si můžete balíček dle libosti zde “odkaz”. Myslíme si, že nastavené balíčky jsou dostatečné k vyzkoušení a k rozhodnutí se, můžete si taky ale dobu zapůjčení ještě prodloužit.

Co bude po skončení doby zapůjčení?

Pleny vrátíte a my vám po jejich kontrole vrátíme kauci. V případě, že se vám látkování zalíbilo si u nás můžete vybrat vlastní pleny. Navíc k nim od nás dostanete malou pozornost.

Jak se má o pleny správně pečovat?

Stačí se držet několika jednoduchých pokynů. Podrobně jsme je sepsali v článku na našem blogu.

Jak si pleny předáme?

Pleny vám můžeme půjčit kamkoliv po celé ČR i SK. Stačí si vybrat způsob doručení (na adresu, Balíkovna, Uloženka). Pro vrácení vám pak zašleme unikátní kód, který jen předáte spolu se zabalenými plenami na kterékoliv Zásilkovně.