Vyberte stránku

Půjčovna plen

ikona vyhody latkovych plen - Půjčovna plen

Pleny na zkoušku

Vyzkoušejte, otestujte a rozhodněte se až budete mít jasno.

Jak to probíhá?

ikona latkove pleny eshop - Půjčovna plen

1. Objednáte

Zapůjčíme vám malou či velkou sadu našich plen (na 1 nebo 3 týdny) s podložkou, pytlíkem na pleny nebo domácím pracím prostředkem zdarma.

2. Vyzkoušíte

Osaháte, otestujete a vše v klidu proberete se svým protějškem.

3. Rozhodnete se

Po pár týdnech látkování uvidíte, jak vám pleny vyhovují a jestli vám v látkování můžeme nějak pomoct – v prádelně, nebo na e-shopu.

Ceník půjčovny

O vaše použité pleny se postaráme.

FAQ

Máte otázky?

Mohu si vybrat vlastní design plen?

Pro zjednodušení pro vás máme připraveny tyto balíčky se vzory. Pokud si však nevyberete, dokážeme se domluvit i na vašem vlastním designu.

Jak je to s kaucí?

Jako vždy – jedná se o zálohu pro případ zničení či ztráty plen. Pokud k ničemu takovému nedojde, pošleme vám ji zpět na účet ihned po vrácení plen v pořádku k nám na provozovnu.

Na jak dlouho si mohu pleny půjčit a kolik kusů?

Vytvořili jsme pro vás podle vlastních zkušeností takove balíčky, abyste měli dost prostoru si pleny dostatečně vyzkoušet a oblíbit. Vybrat si můžete balíček dle libosti zde “odkaz”. Myslíme si, že nastavené balíčky jsou dostatečné k vyzkoušení a k rozhodnutí se, můžete si taky ale dobu zapůjčení ještě prodloužit.

Co bude po skončení doby zapůjčení?

Pleny vrátíte a my vám po jejich kontrole vrátíme kauci. V případě, že se vám látkování zalíbilo si u nás můžete vybrat vlastní pleny. Navíc k nim od nás dostanete malou pozornost.

Jak se má o pleny správně pečovat?

Stačí se držet několika jednoduchých pokynů. Podrobně jsme je sepsali v článku na našem blogu.

Jak si pleny předáme?

Pleny vám můžeme půjčit kamkoliv po celé ČR i SK. Stačí si vybrat způsob doručení (na adresu, Balíkovna, Uloženka). Pro vrácení vám pak zašleme unikátní kód, který jen předáte spolu se zabalenými plenami na kterékoliv Zásilkovně.

Reference

Přebalovali s námi s úsměvem

Zuzka s kavárnou

Maminka Zuzka má úžasné miminko a nadupanou kavárnu s příjemným prostředím a doprovodným programem. Obojí potřebuje hodně péče a lásky. Zuzka je trochu rozlítaná a chce látkovat v pohodě. Takže ji občas kyblík necháme v kavárně za rohem a ona si jej vyzvedne, kdy potřebuje.

Silva s rekonstrukcí domu

Maminka Silva s manželem rekonstruují dům, mají jednu starší dceru ve školce a druhou nedávno narozenou. Obě jsou to zlatíčka a mamince dělají radost. Silva jim chce dopřát to nejlepší a chce naplno látkovat. Ve všem tom stavebním shonu nám plenkový servis svěřila do rukou a může svou pozornost soustředit výchově dcer a výběru dekorací.

Petra s dvojčaty

Maminka Peťa chtěla velmi moc přebalovat s látkovými plenami. Ale dvojčata… to je spousta lásky a spousta vyřizování. Peťa teď chodí na procházky s dvojčaty a s pejskem a my se jí staráme komplet o látkové pleny, přebalí, hodí do kyblíku a má radost. Navíc za zvýhodněnou “dvojčatovou” cenu.